Tak ahoj,já jsem autorka blogu,jak jste si jistě všimli tak miluji koně a ostatní zvířátka kdybyste s něčím si nevěděli rady napište na email nebo na icq:406 294 140 tak pápá.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

virtuální stáj wild horses

 

miniakce

1.miniakce
Všichni určitě znáte televizní večerníček. Každý den přináší dětem už přes 40 let pohádku na dobrou noc. Když jsem byla malá, bez večerníčku bych ani neusnula. Dnes je plno jiných pohádek, ale večerníček baví děti stále. A do jaké míry znáte večerníkové pohádky si vyzkoušíme v této miniakci.

ÚKOL:
Rozkóduj větu a urči z jakého televizního večerníčku je vyjmutá. Za každou správnou odpověď dostaneš 40 bodů. Odpověz správně i na bonusovou otázku a získej dalších 100 bodů. Celkem tedy si můžeš v této miniakci vydělat pěkných 300 bodů. A pokud ještě připíšete pár slov o tom, zda máte rádi večerníčky, budu ráda :o)

OTÁZKY:
1)...VSTEALMNÍ NTKÁRAKO UŽRENTÉ SÁCHLKTUO...

2)AZ MHOLU HOTSOU TKA, EŽ YB ES DLAA KÁERJT…

3)KBUO, AČNE, HJNAÝ!

4)VVÁSTAT A CIČVIT!

5)...DO PTĚI MMUÍSE BTÝ U MKNMIAY V DPTUOĚI

BONUS: V jakém roce se u nás začal pravidelně vysílat Večerníček?

zdroj k obrázku: idnes.cz
na vaše odpovědi se těší kikinak horses

2.miniakce:

adání miniakce:
Nejsmutnější příběh .


Ahojky vítejte u naší první a ne snad poslední miniakce tohoto roku..Každý zvás si v roce 2008zažil určitě mnoho dobrého ,ale i špatného(nemusí to být v roce2008 ,ale i jiných)Určitě přišel o svého milovaného mazlíčka.Jeho mazlíček nemusel jen umřít ,ale mohly ho i nikam odvést že už ho moc neuvydí..Jelikož nedávno umřela kobyla ,kterou jsem moc milovala tak jsem vám tuhle miniakci vymyslela.Takže mi napište svůj nesmutnější příběh se zvířátkem jaký jste kdy zažily.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one